אהוד בנאי

אש קטנה - אלבום חדש!

  בעיצומה של קריירה ארוכה ומצליחה, בהיותו אחד מעמודי התווך של המוסיקה הישראלית, ממשיך אהוד לחפש דרך, לחדש וליצור מתוך חירות אומנותית מוסיקלית. על כן סיבוב ההופעות שלו ברחבי הארץ בנוי משלושה סוגי מופעים - "מופע להקה", "זאת מנגינה שלנו" ו"קשר לאחד".

  לאתר הרשמי של אהוד בנאי
  לעמוד הפייסבוק הרשמי של אהוד בנאי


  על מופע הלהקה

  אהוד בנאי - טרובדור הרוק הישראלי, מלווה בהרכב מנצח שמלווה אותו שנים. יחד הם מכונת רוק משומנת ובועטת, שיוצרת בכל פעם מחדש חגיגה חד פעמית של קצב, אנרגיה, צלילים ומילים.

  אהוד שולח לנו גלויות צבעוניות בצלילים ממקומות יקרים לליבו (עיירה בדרום, דיונות הזהב שבמדבר, שוק מחנה יהודה, תל אביב וגוש דן), ודרישות שלום מדמויות ססגוניות ואהובות (ג`מלי פורוש, דוד ושאול, אסתר ופלורנטין). הוא חולק איתנו את אהבתו וגעגועיו למקומות מופלאים ולאנשים קרובים-רחוקים, ומזמין אותנו להצטרף למסע ולפגוש אותם ואת עצמנו.


  על המופע "זאת המנגינה שלנו"

  יחד עם ההרכב המורחב והמצוין, לוקח אהוד את הקהל למסע מוסיקלי מרתק,
  מרגש ועוצמתי.

  השירים המוכרים והאהובים זוכים לעיבודים חדשים, מפתיעים ומרגשים בזכות שילוב של כלי קשת עם הרכב הרוק המוכר. זו הזדמנות לשמוע את השירים של אהוד, שכבר הפכו להמנונים בתרבות הישראלית, מקבלים פרשנויות חדשות, מסקרנות ומפתיעות.

  על הבמה עם אהוד הרכב ייחודי של 8 נגנים:

  ההרכב הקבוע והמשובח:
  גיל סמטנה- הפקה מוסיקלית ובס
  ערן פורת- תופים
  נושי פז- גיטרות
  ניצן-חן רזאל- כינור
  אלעד כהן-בונן - כלי הקשה וסאמפלר
  ביל צור- קלידים
  אליהם הצטרפו:
  מאיה בלזיצמן- צ`לו ושירה
  גליה חי- ויולה וקולות.

   

  על המופע "קשר לאחד"

  הזדמנות נדירה לפגוש מחדש שירים שהתחבאו להם במהלך השנים,
  לצד שירים מוכרים ואהובים.

  אהוד בנאי מסובב את מפתח הלב בשער השירים ומזמין את הקהל להיכנס, לשבת, לשתות משהו ולהתחיל בדיאלוג לא כתוב, באופן ישיר, אחד על אחד, במרחק נגיעה, של קשר שנרקם עם הקהל שמלווה אותו כבר שנים, דרך המוסיקה רבת הגוונים והפנים: שירי נדודים וגעגועים, שירים של חיפוש אחר הדרך, המשמעות והמקום; שירים שמהותם היא פניה אל אדם אחר- דמות בחלום, חבר שאבד, בת אהובה.

  "במופע קשר לאחד אני חוזר אל נקודת ההתחלה, אל המקום ממנו צמחו השירים, אל הלילות הארוכים והשקטים בוואדי הגלילי, יושב לבד ומנגן, מגלה שבילים חדשים על צוואר הגיטרה, מחפש את מפתח הלב, את הקשר לאחד" - אהוד בנאי.

   

 • אתר אינטרנט
 • עמוד פייסבוק
 • ערוץ יוטיוב
 • זה המקום: תוכנית רדיו שבועית בגל"צ
אהוד בנאי בחזרה - טיפ טיפה
צילום: עירן רסלר
עגל הזהב - אהוד בנאי וכנסיית השכל בחזרה
צילום: עירן רסלר
צילום: אודי אבן חיים לדיאגו מיטלברג
צילום: אודי אבן חיים לדיאגו מיטלברג