אהוד בנאי

'זקוק למחילה' - שיר חדש לאהוד בנאי [2019]
מילים: מרים בנאי \ לחן: אהוד בנאי


בעיצומה של קריירה ארוכה ומצליחה, בהיותו אחד מעמודי התווך של המוסיקה הישראלית, ממשיך אהוד לחפש דרך, לחדש וליצור מתוך חירות אומנותית מוסיקלית. 

את אהוד בנאי לא צריך להציג, המוסיקה שלו מלווה אותנו כבר למעלה מ 3 עשורים. נפגשנו איתה בצבא ובמסעות כומתה, בטיול להודו, בשיר חופה, בעצם בכל מסע ונקודה חשובה בחיינו. אהוד טרובדור הרוק הישראלי, עם להקתו המופלאה חוגג בבארבי את המסע מהפליטים ועד היום, בהופעה עם השירים מכל האלבומים: עבודה שחורה, זמנך עבר, עיר מקלט, דוד ושאול, יוצא לאור, היום, טיפ טיפה, ג'מלי פורוש , פלורנטין ועוד רבים טובים ומשמחים.


אהוד בנאי בחגיגה של צלילים ומילים 

טרובדור הרוק הישראלי עם ההרכב המנצח שמלווה אותו שנים, יחד הם כמו מכונת רוק משומנת ובועטת, שיוצרת בכל פעם מחדש חגיגה חד פעמית של צלילים ומילים. אהוד שולח לנו גלויות צבעוניות בצלילים ממקומות יקרים לליבו (עיירה בדרום, דיונות הזהב שבמדבר, שוק מחנה יהודה, תל אביב וגוש דן), ודרישות שלום מדמויות ססגוניות ואהובות (ג'מלי פורוש, דוד ושאול, אסתר ופלורנטין).

הוא חולק איתנו את אהבתו וגעגועיו למקומות מופלאים ולאנשים קרובים- רחוקים, שיכולים להיות כל אחד ואחת מאיתנו. בשירים האהובים מכל התקופות והאלבומים: היום, כולם יודעים, טיפ טיפה, זמנך עבר, פלורנטין, דוד ושאול, ג'מלי פורוש ועוד..


על הבמה ההרכב שמלווה את אהוד שנים רבות: 

גיל סמטנה: הפקה מוסיקלית, בס
ערן פורת: תופים
נושי פז: גיטרות
אלעד כהן בונן: כלי הקשה וסמפלר
ביל צור: קלידים


אהוד בנאי ↫ הופעות קיץ 2019
אהוד בנאי | זקוק למחילה
צילום:  אודי אבן חיים לדיאגו מיטלברג
צילום: אודי אבן חיים לדיאגו מיטלברג
עגל הזהב - אהוד בנאי וכנסיית השכל בחזרה
צילום: עירן רסלר
אהוד בנאי בחזרה - טיפ טיפה
צילום: עירן רסלר