מיקה הרי

הזמרת והיוצרת מיקה הרי מחפשת תמיד דרך לשלב את האהבות ותחומי העניין השונים שלה תוך כדי יצירת סאונד אישי, מעניין, ומלא רגש ונשמה. במוסיקה שלה, מיקה הולכת על גבול דק בין עולמות הג׳אז/מוסיקת עולם והאינדי/פולק, ויחד עם הנוכחות הקולית הבולטת שלה, היא שואפת ליצור שירים המאתגרים את האוזן ועם זאת מכוונים ישר ללב.

ההופעות הקרובות

מיקה הרי, זמרת-יוצרת מהפנטת בקולה ובנוכחותה, קול עמוק הממריא בעוצמה ברגע אחד ועדין במשנהו, מרגיע. 
יחד עם מיקה על הבמה, המפיק והגיטריסט ערן ויץ, והחלילנית הדר נויברג שגם אחראית לעיבודים באלבום.

מופע טרום השקה לאלבום When Morning Comes
מוזמנים לחגוג איתנו את יום האשה!
מוזמנים לאשר את הגעתכם גם באיוונט הפייסבוק של מיקה


טרום בכורה בתל-אביב

✯ איפה? אוזןבר
✯ כתובת: קינג ג׳ורג׳ 48, תל אביב
✯ תאריך: יום רביעי 8.3.17
✯ שעה: פתיחת דלתות בשעה 20:00 \ תחילת מופע בשעה 21:00
✯ מחיר כרטיס: מכירה מוקדמת 50 ש״ח, בערב המופע 60 ש״ח
לאתר האוזןברטרום בכורה בחיפה 

✯ איפה? סינקופה-בר
✯ כתובת: רחוב כיאט 5, עיר תחתית, חיפה
✯ תאריך: יום חמישי 9.3.17
✯ שעה 22:00
✯ מחיר כרטיס: מכירה מוקדמת 42 ש״ח, בערב המופע 50 ש״ח
לאתר סינקופה


על הבמה
❣ מיקה הרי - שירה ופסנתר
❣ ערן ויץ - גיטרה וקולות
❣ הדר נויברג - חלילים וקולות


המפיק הניו יורקי הנודע מאט פירסון, שהפיק את האלבום מספר: "מיקה היא אמנית נדירה שחוצה ז׳אנרים וקטגוריות ועם זאת מרגישה מוכרת לגמרי.״

מאט שעבד עם רבים וטובים, מפאט מת׳יני ועד ג׳יין מונהייט, מוסיף שהמקוריות של מיקה מהדהדת לאלו של ג׳וני מיטשל וקייט בוש. ״הקול הייחודי והחיבור הרגשי של מיקה מושכים מיד את המאזין פנימה, והיכולת המדהימה שלה לספר סיפור טקסטואלית ומוסיקלית משאירה אותי קרוב ומסוקרן.״

ערן ויץ בגיטרה ושירה, מלחין ומפיק עם מיקה, לאחרונה הפיק את אלבומו האחרון של גידי גוב והלחין את השירים לאלבום החדש של חוה אלברשטיין.
הדר נויברג, חלילנית וירטואוזית הזוכה להצלחה בינלאומית (בביקור מיוחד מניו יורק) הקליטה עם מיקה בניו יורק וכתבה את העיבודים לאלבום. הדר הלחינה עבור מיקה את "יער הגשם" למילותיה של רחל שפירא.

יחד הם יוצרים מופע מרגש ועשיר, המשלב שירים מקוריים באנגלית ובעברית, לצד שירים חדשים ממיטב הכותבים, יוני רכטר, רחל שפירא, עומר קליין ואחרים, שנכתבו עבור מיקה, בתיבול גרסאות קאברים מהפנטות לשירים אלמותיים וגדולים מהחיים (מחוה אלבשטיין ועד Blood Sweat and Tears).

לאחרונה הוחתמה מיקה בלייבל הצרפתי הנודע BMG France ואלבום הבכורה שלה עתיד לצאת ברחבי אירופה לקראת סתיו 2017!
לאחר סדרה של הופעות בית מוצלחות ומלאות עד אפס מקום ברחבי הארץ, זוהי הזדמנות מיוחדת לחוות את הטריו האקוסטי הוירטואוזי הזה, רגע לפני היציאה לדרך באירופה.


צילום תמונת קאבר: גנגי Gangi N'allthat Jazz
עיצוב קאבר: יהודה דרי Yuda Dery
מפיק: אשר ביטנסקי

 

 

 

Mika Hary
Singer Songwriter Mika Hary, on her debut appearance in Paris, will introduce songs from her upcoming album ‘When Morning Comes’, recorded in NYC with producer Matt Pierson.

 

Pierson says about Mika: “She is a rare artist who seems totally familiar yet defies category. When I think of comparable artists (Bjork, Joni Mitchell, Kate Bush), It’s not because she sounds like or is influenced by them -it’s the fact that she has a similar sense of brazen originality.” 

מיקה הרי בקליפ ושיר חדש - When Morning Comes