אביגייל רוז

אביגייל רוז פייסבוק    אביגייל רוז יוטיוב    

אביגייל רוז במופע חדש לרגל צאת האלבום "השריטה שבפרקט", בו היא תבצע
שירים מהאלבום החדש - וביניהם "שיר כנה", "זה יקרה", "כיפת זהב", "תני לרוח", לצד שירים מהאלבומים הקודמים-"ואולי", "עוד מחכה לאחד", "חצי נחמה", "מלחמה יומיומית", "את לא יודעת" ועוד...

לאביגייל היכולת המופלאה לשתף את העולם ברגעים הקטנים ולא תמיד שמחים או מחמיאים שלה, ולא מסתירה או מתביישת בהם. היא כותבת בדיוק איך שהיא מרגישה, עם כמויות אדירות של חן, כשרון וקול ייחודי.


קפה ביאליק ◎ תל אביב

תאריך: 25.10.17
שעה: 21:00


על הבמה:

אביגייל רוז - פסנתר ושירה
אדם בן אמיתי - גיטרות
צוק דבוסק - בס
איל לנזיני - קלידים
דניאל עצטה - תופים

יוסי מזרחי - הפקה מוסיקליתהאלבום הנוכחי נכתב במשך שנתיים, ויוצא לאור ארבע שנים אחרי קודמו.

"אביגייל שרה את השיר ממקום שנמצא עמוק מתחת למיתרי הקול, ברגישות מופלאה, משדרת את האמת שלה בטון נוגה ומתכוון" (יוסי חרסונסקי)

ואכן, אביגייל דבקה באמת שלה - הברורה והמובהקת היא לא מתכופפת לרוח הזמן ולמה שכדאי או מסחרי. בשנת 2008 הוציאה אביגייל את אלבומה הראשון המצליח "מלחמה יומיומית" - אותו הפיק יוני בלוך, כמו גם את שני האלבומים הבאים - והצליחה מיד ללכוד את אוזני המאזינים בזכות קול ואמירה ברורים אך טבעיים ונטולי מניירות. ב- 2011 יצא אלבומה השני "חצי נחמה" וב- 2013 אלבומה השלישי "הפרעות" שיצא במהדורה מוגבלת וכאלבום בוטיק.

"השריטה שבפרקט" הוא אלבומה הרביעי. אשר קדמו לו הסינגלים/קליפים שיר כנה, זה יקרה, תני לרוח וכיפת זהב
אביגייל: "כל שנייה ושנייה באלבום הזה חקוקה על גופי, כל צליל ונשימה זורמים לי בדם, וכל מילה ומילה היו עמוק בליבי, ועכשיו הן בחוץ ורק מחכות לעוף ברוח ולהיות באוויר כדי שכולם יוכלו לנשום אותן."

ניהול אישי: פופ ארט בע"מ
מיתוג ותקשורת: רותי מרום

אביגייל רוז - מתי בדיוק הפסקתי להרגיש
אביגייל רוז - כיפת זהב (corcovado) - קליפ
אביגייל רוז - שיר כנה - קליפ