איפה הילד

איפה הילד בהופעה!


✯ אוזן בר תל-אביב

תאריך: 28.11.18 יום רביעי
שעה: פתיחת דלתות: 20:00
חוזרים ל-B Sides לסיבוב שני
עם 30 שנות פעילות, חמישה אלבומי אולפן ואוסף, איפה הילד, מלהקות הרוק הוותיקות והמוערכות, יצרו לעצמם רפרטואר המונה עשרות שירים. מטבע הדברים רוב השירים לא מוצאים את דרכם לסטליסט של ההופעות. אבל בכל השירים האלה קיימים תשוקה ויופי בדיוק כמו בלהיטים הגדולים. אחרי חודשים עמוסים בפעילות ובהופעות גדולות, חברי הלהקה חלמו לעשות מופע מיוחד שיוקדש לשירים הנדירים שהם מאוד מתגעגעים אליהם. "לאן לאן", "מסמרים חלודים", "כולם רוצים חבר", "הבלדה על פגום" הם חלק קטן מהשירים הגדולים שינוגנו בהופעה, למעריצים האמיתיים

כרטיסים


✯ גריי יהוד

חוגגים 30 שנה של רוק'נרול

תאריך: 08.12.18, שבת
שעה: פתיחת דלתות: 20:00, תחילת המופע: 22:00
 
כרטיסים

✯ בית המרזח רמת ישי

תאריך: 20.12.18
שעה: פתיחת דלתות: 20:30, תחילת המופע: 22:00 

כרטיסים


ינואר 2019 ✯ זאפה חיפה | פרטים בקרובפייסבוק  יוטיוב   

רכישת אלבומים


איפה הילד, מלהקות הרוק הוותיקות והמוערכות, חוגגים 30 שנים של רוק'נרול, עם 6 אלבומים שהגיעו למעמדי זהב ופלטינה והנפיקו להיטים רבים, קיבעו את מעמדם כלהקה חשובה ומשפיעה שתופסת מקום של כבוד בפסקול הישראלי.

אלבומם האחרון – "מתוק בחשיכה" (2017) כולל 10 שירים חדשים שכתבו והלחינו חברי הלהקה ואילו ההפקה המוסיקלית הופקדה בידיו המוכשרות של עופר מאירי. במקביל, ממשיכה הלהקה להופיע בכל רחבי הארץ ולמלא את האולמות בקהל נאמן שמגיע בהמוניו. 

איפה הילד בהופעה עם כל השירים המוכרים והאהובים ביניהם:
"מה שעובר עלי", "נפלת חזק", "מישהו שומע אותי", "לבן בחלום שחור", "גוונים של זהוב" ועוד שירים חדשים מהאלבום "מתוק בחשיכה".

חברי הלהקה:
חמי רודנר - שירה ובס
אסף שריג - שירה וגיטרה
אופיר בר עמי - שירה וגיטרה
אסף (בובי) מרוז - תופים

איפה הילד - מתוק בחשיכה ✭ שיר הנושא מהאלבום החדש
איפה הילד - רומנטיקה | מתוך