אשר ביטנסקי

גון הלוי ורוני גינוסר שרים סשה ארגוב

כשאור דולק בחלונך" - רוני גינוסר וגון הלוי באלבום משיריו של סשה ארגוב
עיבוד, הפקה מוסיקלית ונגינה על פסנתר: גון הלוי
אלבום בעיבודים קלאסיים ועדינים המאירים כתמיד את שיריו של סשה ארגוב ברגש ובגעגוע עמוק, כמו גם מחברים את הלחנים והטקסטים לימינו אנו. הדיאלוג הקסום בין גינוסר והלוי החל במופע משיריו של סשה ארגוב אשר עלה לפני כחצי שנה בקפה תיאטרון הקאמרי, זכה להתלהבות ולחיבוק מצד הקהל ומאז עולה שם כל מספר שבועות. להמשך קריאה, האזנה וביקורות

 

 


פרויקט החיוך

"החיוך" הוא הכותרת של הרפתקת יצירה ואיסוף סינגלים הנוצרים באקראי ע"י אשר ביטנסקי במסעו הרצוף בדרך המוזיקה. ביטנסקי מאתגר את המרחב המוזיקלי ומתמסר לעידן החדש המאפשר לסינגלים חיים עצמאיים, ללא תלות ביצירת אלבום שלם. זוהי דרך רבת יוצרים ומבצעים מהארץ ומחוצה לה, השותפים ליצירה אקראית של שירים חדשים.
'את חייכת' הינו שיר ראשון מתוך פרויקט "החיוך" - אשר ביטנסקי אוסף סינגלים. הקליפ צולם על ידי הבמאי והצלם עידו איז'ק בטכנולוגית "לייב הייבריד", המאפשרת הקלטה חיה של הזמר בעת הצילום אל תוך המיקס שנוצר עבור הקלטת המקור באולפן.
שירה: דנה עדיני
מילים: נתן זך / לחן: אשר ביטנסקי 

את השיר ניתן להוריד ולשלם בשיטת כובע הקסמים בו כל אחד משלם על השיר כראות עיניו, מאפס שקלים ועד בכלל:

בקרוב השיר השני בפרוייקט החיוך, מי שינחש מי המבצע ישתתף בפרויקט.
כולם מוזמנים להשתתף בניחוש. הניחוש מתנהל ללא פיקוח ציבורי ואתם רשאים להפעיל את הדמיון, רמז, הייתי בהופעה של ריהאנה הקיץ, השבוע שתיתי קפה עם נורית גלרון, פול מקרתני לא ענה לטלפון שלי מוקדם יותר השנה.... (אשר ביטנסקי)

 

את חייכת - דנה עדיני מתוך פרויקט החיוך