דנה ברגר

דנה בפייסבוק | יוטיוב | אינסטגרם

הזמנת הופעה 

בזכות ההדסטארט שפתח אצל דנה את המפגש הישיר עם הקהל, ניתן להזמין מעתה מופע פרטי, בלי במות ומחיצות.
רוצים לשמוע פרטים על הופעת סלוןהופעות חברה \ מועדונים ?

9.2.2020 ✯ סדנת כתיבת פזמונאות 
ימי ראשון, עשרה מפגשים שבועיים

עשרה מפגשים בהם נלמד על הכתביה ככלי להבעה עצמאית, ואיך ליצוק משמעות רגשית אל תוך שיר.

פרטים נוספים והרשמה בטלפון 054-4632990 או בטופס קשר


"כאשר התחלתי ללמד כתיבה לפני שש שנים, רציתי בעיקר להעביר את המתנה המופלאה הזאת הלאה. הכלי הזה שבעזרתו אני מדברת עם עצמי כבר הרבה מאד שנים. הכלי הזה של הכתיבה שמשמש אותי ככלי תראפויטי, שהתחיל אצלי כצורך נפשי של ילדה בגיל ההתבגרות שמחפשת את הדרך שלה להתמודד ולהכיל את כל הכעס, הספקות והשאלות הגדולות שמתעוררות בגיל הזה (מי אני מה זה העולם הזה, מה זה הבולשיט שמוכרים לנו וכל זה..). 

סדנת הכתיבה הראשונה שלי התקיימה בעמותת רוח נשית - עמותה לנשים נפגעות אלימות. למדתי אז פסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה וחלמתי להעביר את הכלי הזה שלי לעוד אנשים, בעיקר כאלה שצריכים עזרה במיוחד. הסדנה הייתה הצלחה גדולה עבורי, הצלחתי לגעת בלבבות של שש נשים מדהימות שהחליטו לצאת ממעגל האלימות ולהאמין בעצמן וביכולות שלהן. כתבנו ביחד, חלמנו ביחד, נגענו בכאב ובתשוקות, בפחדים ובתקוות וקינחנו בהופעה חגיגית ובה עלו הבנות ושרו את השירים שנכתבו במהלך הסדנה.

התאהבתי לגמרי במקום הזה של הנחיית קבוצות ויציאה למסע משותף והיה לי ברור שאני ממשיכה עם זה הלאה.

 מאז העברתי כמעט עשרים סדנאות במסגרות שונות ובמקומות שונים ברחבי הארץ. אני מרגישה שמצאתי עוד דרך להגיע ולגעת באנשים, ולהבדיל מהמוסיקה - דרכה אני מלווה ומחבקת אנשים בלי שהם באמת הם מכירים אותי (סוג של קסם שכזה).. בסדנאות אני באמת נוגעת ברמה של האחד על אחד ומלווה באופן פרטני כל אחד מהמשתתפים בדרך שלו אל עצמו ואל החלום שלו לכתוב שירים." 
 דנה