יאנו שדה

די ג'יי DJ ושדרן רדיו

 יאנו שדה - די ג'יי [DJ] ושדרן רדיו, עורך, חוקר ויועץ מוזיקלי
מתקלט ומפיק אירועים משנת 2000. 
חי,לומד ונושם מוזיקה מאז ולתמיד

מתקלט, מפיק ויוזם אירועים כבר למעלה מ-15 שנים - החל מחתונות, אירועים פרטיים ועסקיים, הופעות חיות, פסטיבלים, אירועי חברות, אירועים סגורים, מסיבות, ימי הולדת, אירועי קונספט ועוד..

עורך מוסיקלי ושדרן ברדיו קול הקמפוס

בעל ידע מוסיקלי נרחב וניסיון של שנים רבות ומרתקות בתחום האירועים בכלל וההקשבה בפרט. מכיר את כל סגנונות המוסיקה, נהנה מהיותי תקליטן ומפיק ואוהב לשמח אנשים.

ברשותי אוסף מוסיקלי גדול ומגוון מעצם היותי תקליטן - בנוסף לסגנונות המוסיקליים המקובלים באירועים ובעקבות אהבתי למוסיקה והחשיפה לרדיו. אני מתמחה גם בסגנונות מוסיקליים ייחודיים (מוסיקה צוענית, מוסיקה אפריקאית, מוסיקה ערבית, אלקטרונית, מוסיקת עולם, ג'אז, fאנק, סול, רוק, טראנס ועוד).

יש בי אין סוף אהבה והערכה למוזיקה על שלל גווניה. יודע ומאמין מתוך חוויה וניסיון אישי ביכולת של המוזיקה לחבר ולחזק,להרקיד ולשנות,להדריך ולפתוח.

אוהב להקשיב למוסיקה, לרקוד, להרקיד לצלול ולדבר איתה בכל השפות.

מאמין תמיד שיש לנו, בני האדם, את הכוח לשנות ולהשתנות, להשפיע ולשפר את החיים של כולנו על פני הכדור הזה שאנחנו חיים עליו והרבה מזה,בעזרתה האדיבה של המוזיקה.

גולש ואוהב אנשים, בעלי חיים ואת הטבע. אבא לשני ילדים מקסימים.

אשמח מאוד לחלוק אתכם את הידע, את האהבה למוזיקה ואת הניסיון הרב שצברתי וביחד אתכם להרכיב לכם את הפס קול שהכי מתאים ומדויק לאירוע שלכם.

אז אם יש לכם אירוע ואתם צריכים שגם המוזיקה תהיה שם, או סתם בא לכם להתחדש מוזיקלית - טלפנו, נדבר, נפגש, נשתה משהו ונקשיב למוסיקה...

אין דבר כזה 'השיר הכי טוב' יש דבר כזה 'השיר הכי נכון'

מוזמנות/ים בשמחה ובאהבה