סגיב כהן

סגיב כהן בסושיאל מדיה ושירותי הסטרימינג:


על הבמה:

גיטרה חשמלית – אסף בוכמן
גיטרה בס – שני שביט
עוד ולאוטה – גיא טירם
קלידים – אסף אבידר
תופים – ליאור שולמן
כלי הקשה – יאיר צברי


חכי עוד רגע

הזמר והיוצר המוערך סגיב כהן, חוגג 15 שנה לצאת אלבום הבכורה ״חכי עוד רגע״ אשר ייצר להיטים כגון ״תני לי אוויר״, ״יש לי רגעים",״ארץ אבודה״,״את לי לילה״,ו״מה לך״ שסללו את דרכו של סגיב אל מרחב העשייה המוסיקלית בארץ ובעולם. שיריו של סגיב מרחפים סביבנו כבר זמן רב כאילו היו שם תמיד,חלקם זכו לשיתופי פעולה וביצועים של מיטב אמני ישראל כגון: גלי עטרי, ריטה, מירי מסיקה, קובי אפללו, בועז שרעבי, דקלון ‫ועוד…

האלבום היווה גם מקור השראה לחלק ניכר מהזמרים היוצרים הצעירים שמובילים היום את המיינסטרים הישראלי. סגיב ממשיך ללא הרף ליצור, להפיק ולהופיע תוך שילוב מוסיקה ישראלית, מקורית ועכשווית, הנושקת חזקת לשורשים האתניים ומוסיקת עולם. במופע החגיגי מחבק ומוקיר את אלבום הבכורה בתשומת לב מיוחדת לצד להיטים כמו ״מהמרחקים״, ״בדרך אלייך״,  ״ישקף״ ועוד.


אודות המופע האינטימי

סגיב כהן, הזמר והיוצר המוערך בעל היכולות הווקליות הייחודיות והמרגשות, משלב בהופעתו מוסיקה ישראלית עכשווית שנושקת חזק לשורשים האתניים. נשמה ורוק מתמזגים עם מוסיקת עולם.
במופע הסוחף, קלאסיקות ישראלית לצד מיטב שיריו ולהיטיו של סגיב מחמשת אלבומיו ומאלבומיו המשותפים עם דקלון וגלי עטרי: ״בדרך אלייך״, ״מהמרחקים״, ״חכי עוד רגע״, ״הללו״, ״ישקף״, ״פרח המדבר״, ״כול שי כלאם״ ועוד…


אודות המופע ״עמק הפרחים״

בשנה האחרונה הופיעו בהצלחה ברחבי הארץ דקלון וסגיב כהן במופע ״עמק הפרחים״ משירי אהובה עוזרי ואירחו אותה. הרגעים המרגשים בהם אהובה היתה עולה לבמה והקהל מריע לה ארוכות מהדהדים במופע גם אחרי לכתה.

דקלון וסגיב כהן ביססו את מעמדם כאחד הצמדים המצליחים במוסיקה הישראלית, אלבומם הראשון "פרח המדבר" זכה להשמעות רבות ברדיו לתשבחות ולפרגון בתקשורת. ואלבומם השני ״דקלון וסגיב כהן בשירי אהובה עוזרי היה להצלחה מסחררת.

כמו כן בקרוב יצא אלבום שלישי של הצמד המצליח .במופע מצדיעים השניים לאהובה עוזרי הענקית שהלכה לעולמה בדצמבר השנה ומבצעים ממיטב שיריה: ״עמק הפרחים״, ״קול קורא״, ״אמי אמי״, צלצולי פעמונים״, ״היכן החייל״ ועוד וזאת לצד המיטב שברפרטואר העשיר של דקלון ושל סגיב כהן מהקריירות המפוארות שלהם.

בשקט, בלי גימיקים מיותרים, עם הרבה כוונה, מסורת, כשרון, רגש, וטעם טוב.. צבר המופע המשותף של דקלון וסגיב כהן תאוצה ממשית בשטח.

הרפרטואר מורכב מנכסי צאן ברזל אמיתיים של תרבות מוזיקלית ישראלית, כזו החוצה כל גבול לרבות גיל, מין ועדה, כזו שעומדת במבחן הזמן ואף משתבחת עם השנים.

דקלון - מאבות המזון המוכרים והרשמיים של הזמר הים תיכוני המפואר, חלוץ אמיתי המהווה אחד מעמודי התווך של תרבות שירה שלמה, ושל הז'אנר הפולקלוריסטי/אתני במיוחד, קולו צלול וחזק, נוכחותו כובשת, ובאמתחתו מסר מעולם תמים יותר, פשוט יותר, עולם בו השיר היה העיקר (ולא המותג המבצע אותו).

לצידו, סגיב כהן - הבולט בקרב דור חדש של יוצרים/מלחינים ישראלים, אומן המקפיד על ערכי השפה, טוהר הביצוע, ואיכות אומנותית, ובכך מסמן עצמו כיורש האמיתי (ואולי הבודד) של דור הנפילים שקדם לו.

במופע "עמק הפרחים" , דקלון וסגיב מנציחים את זכרה של אהובה כאות הוקרה והערכה לתרומתה למוסיקה הישראלית ויבצעו חלק מלהיטיה הרבים בעיבודים חדשים , כגון: "אימי אימי" ,"צלצולי פעמונים" , "קול קורא לי" , " עמק הפרחים", "היכן החייל" ועוד...וכמובן להיטים מהרפרטואר של דקלון וסגיב "שירי נהדרת , "אהובת לבבי" , "המורי הזקן" , "שבחי ירושלים" , "מהמרחקים" , "ישקף" ועוד רבים וטובים חידוש מרענן לנוסטלגיה במיטבה.
סגיב כהן - בדרך אלייך הקליפ הרשמי
סגיב כהן - איתך