לאורה ריבליןמלווה בלהקת רוק ואוחזת בכוס מרטיני מלאה סודה – שרה לאורה ריבלין על האנשים הדמיוניים שחיים בתוכה. המוסיקה שהלחין שאול בסר, בניהולו האמנותי של ימי ויסלר (הבילויים), צובעת את השירים בשלל סגנונות. הערב מתחבר לכדי אוטוביוגרפיה קליידוסקופית הטוויה מחלומות. השירים של לאורה בעריכת נורית זרחי, מספרים בהשתאות וחמלה על אישה אלגנטית שמגורשת ממקום למקום, על הורים שהתכווצו לשטרות בארנק, על בעל שבוגד באשתו ושוקע בתפירה של צעיפי משי, מכתב התאבדות עליז משחקנית צעירה, סבתא שהנכד נופל לה פעמיים בשעה, מלחמות בקיץ, וחלומות בהקיץ.


לאורה ריבלין בפייסבוק

אשה נוסעת - יומן מוזיקלי

✤ אשה נוסעת - לוח הופעות מלא

 לחצו כאן
על הבמה:
שירה: לאורה ריבלין
ניהול אמנותי ופסנתר: שאול בסר
גיטרה, בנג'ו, מפוחית: ימי ויסלר
גיטרה בס: עדי הר צבי
ויולה: גליה חי
תופים: איתי ניצן
חצוצרה: עדית מינצר
הפקה: ימי ויסלר

"מרהיב! האישי והחברתי, החיים והחלומות שלבשו מנגינה, הופכים את אישה נוסעת לערב חד פעמי. פנינה שחורה... לחנים מצוינים - שאול בסר, והרכב נגנים שהוא חגיגה. כזה עוד לא היה" מרב יודילביץ, Ynet

"ערב של תיאטרון – קברט משודרג. הומור דק ומקברי. מוזיקה מצוינת. להקה משובחת" עמוס אורן, הבמה "הופעה מקסימה.. טקסטים שהם שירה צרופה. מוזיקה, עיבודים ונגינה מעל ומעבר - יצירת מופת בפני עצמה" אגי משעול

"דיסק חובה לאוהבי תרבות ואמנות" דורון אורסיאנו ויטנר, מעריב "קסם אפל ומרתק" עמוס אורן "הבמה"

"אלבום בכורה מפתיע" ידיעות אחרונות, 24 שעות

"זו הרכות הנושכנית, זה החיוך שצובט, המילים שלבשו מנגינה, לא כדי להתקשט אלא כדי לגלות בהן עוד טפח, אלה החיים והחלומות שמקופלים בו שהופכים את " אישה נוסעת" לערב שירים חד פעמי, פנינה שחורה שכתבה ושרה השחקנית, לאורה ריבלין ומהלחנים המצויינים של המוזיקאי, שאול בסר שמלווה אותה יחד עם הרכב נגנים שהוא חגיגה. כזה עוד לא היה"  (מרב יודילביץ, ynet)

"אמנית הבמה לאורה ריבלין יכולה לסמן וי ענק על ערב קסום ומעורר השראה ו…גם לא מעט אופטימיות, מצרך כ"כ מבוקש בימים אלה" (יוקי לביא, ויטרינה)"ריבלין שרה, משחקת, מגישה בהומור דק האופייני לה, שחור וגם מקברי - דוגמה מצוינת לאמנים ויוצרים מקומיים איך לדבר ולשיר על החיים המופרעים והמטורפים כאן. מוזיקה מצוינת, מגוונת, ספוגה השפעות ומפליגה בהשראות של שאול בסר עם להקת נגנים משובחת בניהול אמנותי של ימי ויסלר " (עמוס אורן, הבמה)


"ניפלא! ריבלין מתגלה כזמרת עם קול ייחודי רב עוצמה.. טקסטים אישיים, חדים ומרגשים "  (יונתן גת, 103FM)

מרהיב! האישי והפוליטי, החיים והחלומות שלבשו מנגינה, הופכים את "אישה נוסעת" לערב חד פעמי. פנינה שחורה.. לחנים מצוינים - שאול בסר והרכב נגנים שהוא חגיגה. כזה עוד לא היה"  (מרב יודילביץ, ynet)


"ערב של תיאטרון – קברט משודרג.. הומור דק ומקברי. מוזיקה מצויינת. להקה משובחת"  (עמוס אורן, הבמה)

צילום: לואיז גרין
לאורה ריבלין - זה לא זה (מייל משחקנית צעירה) - הקליפ
תזכרי, אהובתי. לאורה ריבלין, שאול בסר, גליה חי
לאורה ריבלין - זה לא זה (מייל משחקנית צעירה)
לאורה ריבלין - מכתב לבנה/אחרי אזכרה לחנוך לוין
לאורה ריבלין - אשה נוסעת
סיפור אהבה וחבטה- אישה נוסעת- לאורה ריבלין